Lorem ipsum dolor sit amet risus arcu pulvinar ornare

Drewnolit / O firmie

O firmie

Nasza firma posiada szeroki asortyment produktów oraz szeroką gamę proponowanych usług. Firma zajmuje się budową domów z drewna -letniskowych oraz całorocznych – również z wykończeniem pod klucz. Firma produkuje okna z drewna klejonego, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, różnego rodzaju meble, stoły, krzesła, schody, wyposażenie barów i restauracji, kompleksowe wykończenia i umeblowanie pomieszczeń o różnym przeznaczeniu, stropy z drewna klejonego, meble ogrodowe, altany, pergole.

 

W ciągłej sprzedaży firma posiada deskę podłogową, deskę szalówkową, drewno konstrukcyjne, drewno na więźbę dachową, tarcicę o różnych grubościach- liściastą i iglastą, sztachety, listwy wykończeniowe, a także drewno opałowe i kominkowe z możliwością dostawy do klienta.

 

Dodatkowo firma oferuje budowę saun domowych i ogrodowych, tarcicę suszoną, sosnę, dąb, jesion, parkiety oraz inne akcesoria stolarskie.

Cytat

Drzewa ścięte i przysposobione do potrzeb ludzkich, służą do najrozmaitszych użytków. Każdemu zatem bardzo ważną jest rzeczą , ażeby przy użyciu wiedział dokładnie, jakie i do czego najstosowniej ma wybierać, oraz jak najlepiej i najpożyteczniej, które drzewa, do swych potrzeb obrócić.

Benedykt Aleksandrowicz ,,O drzewie i jego użytkach”